Rozvrh hodin

RH - Komorní hra

 

Rozvrh hodin hudebních souborů a pěveckého sboru 
Školní rok 2019/2020

 

 

 

den

čas

      název                                               pedagogické vedení

Číslo uč.

 

 

 

Pondělí

17.15-18:00

Tamboři - soubor bicích nástrojů                  

               Pedagogické vedení - K. Kratochvíl

č.9

 

 

 

Středa

17:10-17:55

Taurus – hudební soubor

Pedagogické vedení- K. Kratochvíl

č.9

 

 

 

Pondělí

15:25-16:10

 

Guitar  Devils - kytarový soubor

                     Pedagogické vedení - D. Hlaďo

č.15

 

 

 

Středa

14:40-15:25

 

Guitar Angels - kytarový soubor

                     Pedagogické vedení - D. Hlaďo

č.15

 

 

 

Pondělí

14.50-16.20

 

No Rebels No Music - pěvecký sbor

                  Pedagogické vedení - S. Boldižár

sál

 

 

 

 

Středa

14:50-15:35

 

Krumlovské žestě – žesťový soubor

      Pedagogické vedení - D. Coufal dipl. um.

č.6

 

 

 

Středa

18:00-18:45

Flétnový soubor: Krumlovské flétny

Pedagogické vedení -  D. Coufal dipl. um.

č.6

 

 

 

Pondělí

16:10-16:55

Soubor příčných fléten

                 Pedagogické vedení- Š. Horáková

č.12

 

 

 

Středa

15:50-16:35

Colours - soubor

     Pedagogické vedení -  D. Coufal dipl .um.

sál

 

 

 

Pondělí

 

14:55-15:40

 

Veselé šmydlání - houslový soubor

             Pedagogické vedení-V. Kovandová

č.13

 

 

 

Středa

Čtvrtek

15:50-16:35

17:05-17:50

Hello Piggy - keyboardový soubor

Little Stars - keyboardový soubor              

        Pedagogické vedení- Stanislav Boldižár

č.10

 

 

 

Středa

14:55 – 15:40

 

Accordions Sounds - akordeonový soubor

             Pedagogické vedení - L. Luskač DiS.

č.2

 

 

 

Pátek

15:10 – 15:55

Klarinetový soubor

Pedagogické vedení – Mgr. J. Sedláček

č.12

 

 

 

 

 


Aktualizováno (Neděle, 08 Září 2019 17:24)

 

RH - Hudební nauka

Rozvrh hodin

Hudební nauka

školní rok 2019/2020

 

Vyučující: Mgr. Marie Mareková

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

13:05 – 13:50

 

13:05 – 13:50

 

 

1.A

2.B

14:00 – 14:45

14:00 – 14:45

14:00 – 14:45

 

2.A

1.B

3. B

14:55 – 15:40

14:55 – 15:40

 

 

 

PS 1, 2

5. roč.

 

15:50 – 16:35

15:50 – 16:35

15:50 – 16:35

 

 

3.A

4.A

4.B

 

 

Aktualizováno (Neděle, 01 Září 2019 14:42)

 

RH - Výtvarný obor

Rozvrh hodin výtvarného oboru

šk. rok 2019/2020-vyučující p. uč. Mgr. H. Vančurová

 

 

čas

      PO

 

čas

     ST

čas

      ČT

čas

       

13.15

15.30

2. ročník

I. stupeň

13.30

15.45

3., 4. ročník

I. stupeň

13.30

15.45

3.ročník

I.stupeň

 

 

13.00

15.15

Přípravné studium 1., 2.,

1.ročník

I. stupeň

15.45

18.00

7. ročník

I. stupeň,

II.stupeň

16.00 18.15

5. ročník

I. stupeň

 

 

 

16.00 18.15

6. ročník

I. stupeň

 

 


Aktualizováno (Středa, 04 Září 2019 13:24)

 

RH - Taneční obor

Rozvrh hodin tanečního oddělení

šk. rok 2019/2020-vyučující p. uč. L. Kroupová DiS.

 

čas

          ÚT

čas

       ČT

12.30

13.30

DDM mladší

13.00

14.30

1., 2., 3. roč.

13.35

14.35

 

DDM starší

14.45

15.30

 

2., 3., 4., 6. roč.

 

14.40

16.10

2., 3., 4., 6. roč.

 

 

 

15.35

16.20

3., 4., 5., 6., 7. roč., SPD

 

 

 

16.25

17.55

3., 4., 5., 6., 7. roč., SPD

16.25

18:40

I., II. stupeň, SPD

 


Aktualizováno (Pondělí, 24 Červen 2019 07:12)