Rozvrh hodin

RH - Komorní hra

Rozvrh souborů pro školní rok 2023/2024

den

čas

Název souboru

Pedagogické vedení

učebna

Po

14:50 – 16:20

ADLIBITUM - sborový zpěv

Barbora Nováková

sál

Po

17:20 – 18:05

Krumlovské flétnování

Pavla Districhová

č. 12

Po

14:00 – 14:45

Accordions Sounds – akordeonový soubor

Růžena Horáková

č. 5

Po

17:05 – 17:50

Tamboři – soubor bicích nástrojů

Karel Kratochvíl

č. 9

St

15:30 – 16:15

houslový soubor

David Pokorný

č. 13

St

Čt

16:40 – 17:25

15:00 – 15:45

 

Dechovka

Karel Kratochvíl

Tomáš Popelka

č. 9

č. 6

Út

14:40 – 15:25

Zobcové duo

Jiří Sedláček

č. 12

St

 

16:30 – 17:15

 

Guitar Devils - kytarový soubor

 

Pavla Ditrichová

č. 5

St

15:15 – 16:00

Merry Keys – keyboardový soubor 1

Jaroslava Sobotková

č. 10

St

16:55 – 17:40

Melody Keys – keyboardový soubor 2

Jaroslava Sobotková

č. 10

St

17:30 – 18:15

Taurus – hudební soubor

Karel Kratochvíl

č. 9

15:40 – 16:25

Guitar Angels – kytarový soubor

Pavla Ditrichová

č. 4

Pa

17:35– 18:20

Krumlovské žestě  – žesťový soubor

Tomáš Popelka

č. 6

    

 

RH - Hudební nauka

Rozvrh hodin
Hudební nauka

školní rok 2023/2024 


Vyučující: p. uč. Bohdana Hlaváčková, Dagmar Kratochvílová

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

   13:05 – 13:50

1.   A

Hlaváčková

 

13:05 – 13:50

     2. A

Kratochvílová

 

14:00 – 14:45

1. B

Hlaváčková

14:00 – 14:45

     3. A

Kratochvílová

14.00-14.45

    1.C

Hlaváčková

 

    14.00-14.45

    2. B

Kratochvílová

14:55 – 15:40

PS 1

Hlaváčková

14:55 – 15:40

     4. A

Kratochvílová

14.55-15.40

    3. B

Kratochvílová

15:50 – 16:35

PS 2

Hlaváčková

15.50 - 16.35

5. r.

Kratochvílová

 

  15.50-16.35

  4. B

Kratochvílová

 

RH - Výtvarný obor

Rozvrh hodin

výtvarného oboru

 

šk. rok 2023/2024

vyučující p. uč. Markéta Lopraisová

 

 

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

13:15 – 15:30

13:15 – 15:30

 

13:15 – 15:30

13:00 – 15:15

3. - 4. ročník

4. – 5. ročník

 

1. - 2. ročník

PS1, PS2

15:45 – 18:00

15:45 – 18:00

15:00 – 17:15

 

 

II. stupeň

6. ročník

7. ročník

 

 

 

 

RH - Taneční obor

Rozvrh hodin tanečního oddělení

šk. rok 2023/2024

-vyučující-p. uč. Bianca Tesařová

-vyučující-p. uč. Zdeňka Slámová

 

čas

          ÚT

čas

       ČT

13.30

15.00

 

2h.

skupina 1

PS 1, PS 2

 I. stupně

B. Tesařová

14.00

16.15

 

3h.

skupina 3

3.r.,5.r.

I. stupně

Z. Slámová

15.15

16.45

 

2h.

skupina 2

1. r., 2. r.

 I. stupně

B. Tesařová

16.30

18.45

 

3h.

skupina 4

6.r., II. stupeň

Z. Slámová