Soutěže

Úspěchy v roce 2017/18

Úspěchy krumlovské Základní umělecké školy

ve školním roce 2017/2018


Národní soutěž ZUŠ ve hře na dechové nástroje dřevěné, žesťové, bicí, zpěv a taneční obor

Žáci ZUŠ Moravský Krumlov byli v soutěži velmi úspěšní, zde jsou výsledky:

HUDEBNÍ OBOR

Hra na dechové nástroje žesťové

Hra na trubku

Kategorie IV.- Štěpán Svoboda-2. místo

-pedagogické vedení-David Coufal

Hra na trubku

Kategorie VIII. - Martin Pelaj-1. místo s postupem do krajského kola

-pedagogické vedení-David Coufal

Hra na baryton

Kategorie V. - Adam Janíček-1. místo s postupem do krajského kola

-pedagogické vedení-David Coufal


Hra na dechové nástroje dřevěné

Hra na příčnou flétnu

Kategorie VI.- Ella Řeřuchová -2. místo

-pedagogické vedení- Šárka Horáková

Hra na klarinet

Kategorie VIII.- Blanka Matoušová-ČU

-pedagogické vedení- Jiří Sedláček

Hra na klarinet

Kategorie IX.-Jakub Vavřík-1. místo s postupem do krajského kola

-pedagogické vedení- Jiří Sedláček

Hra na zobcovou flétnu

Kategorie III.- Anna Bognerová-ČU

-pedagogické vedení- David Coufal

Hra na zobcovou flétnu

Kategorie IV.-Barbora Bloudíčková-ČU

-pedagogické vedení- David Coufal

Hra na zobcovou flétnu

Kategorie VII.- Iveta Bognerová-1. místo s postupem do krajského kola

-pedagogické vedení-David Coufal


Sólový zpěv

Kategorie 0.- Denisa Dvořáčková-2.místo

-pedagogické vedení-Zuzana Štefaníková

Kategorie 0.- Markéta Janderková-3.místo

-pedagogické vedení-Dana Němcová

Kategorie I.- Anna Pokorná- 1. místo s postupem do krajského kola

-pedagogické vedení-Dana Němcová

Kategorie I.- Natálie Jandová- 2 místo

-pedagogické vedení-Zuzana Štefaníková

Kategorie I.- Lucie Bahníková-2.místo

-pedagogické vedení-Dana Němcová

Kategorie III.- Lucie Benáková-3. místo

-pedagogické vedení- Zuzana Štefaníková

Kategorie IV.- Adéla Řezáčová-2.místo

-pedagogické vedení-Zuzana Štefaníková

Kategorie IV.- Pavlína Kuchaříková-3 místo

-pedagogické vedení- Dana Němcová


Hra na bicí nástroje

Kategorie I.- Petr Vítek-1.místo s postupem do krajského kola

-pedagogické vedení Karel Kratochvíl

Kategorie I.- Radim Výplach-2. místo

-pedagogické vedení-Karel Kratochvíl

Kategorie I.- Tomáš Kudera-2. místo

-pedagogické vedení-Karel Kratochvíl

Kategorie II.- Martin Maštalíř-2.místo

-pedagogické vedení-Karel Kratochvíl

Kategorie III.- Jakub Hájek

-pedagogické vedení-Karel Kratochvíl

Kategorie IV.- Matěj Chára- 3. místo

-pedagogické vedení-Karel Kratochvíl


Hra v souboru

Kategorie I. A - hudební soubor Tamboři- 2. místo

-pedagogické vedení-Karel Kratochvíl

· Sólový zpěv Karlovarský skřivánek

Kategorie C 1-Adéla Řezáčová- 2. místo v krajském kole

-pedagogické vedení – Zuzana Štefaníková


TANEČNÍ OBOR

Kategorie IV.- Marie Anna Kocandová, Nela Anna Hrdinová - 1. místo s postupem do krajského Kola- téma ,,VZDOR,,

VÝTVARNÝ OBOR

Žákyně Michaela Cihlová vykonala úspěšně talentové zkoušky na Střední odborné učiliště tradičních řemesel v Brně.


GRATULUJEME!

Vladimíra Kočí-ředitelka

Aktualizováno (Pátek, 06 Duben 2018 11:25)