Rozvrh hodin



Hudební nauka

školní rok 2018/2019


Vyučující Mgr. Marie Mareková


Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

 

 

 

 

 

13:05 – 13:50 

 

13:05 – 13:50 

 

 

2. ročník - A

1. ročník - B 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 – 14:45

14:00 – 14:45

14:00 – 14:45

 

 

 

 

 

 

 

1. ročník - A

3. roč. B

2. ročník - B

 

 

 

 

 

 

 

14:55 – 15:40

14:55 – 15:40

 

 

 

 

 

 

 

PS 1, PS 2

4. ročník

 

 

 

 

 

 

 

15:50 – 16:35

15:50 – 16:35

15:50 – 16:35

 

 

 

 

 

 

 

3. ročník - A

5. ročník - A

5. ročník - B

 

 

Rozvrh hodin výtvarného oboru

šk. rok 2018/2019
vyučující p. uč. Mgr. H. Vančurová

čas

      PO

 

čas

     ST

čas

      ČT

čas

        PÁ

13.30

15.45

2. ročník

I. stupeň

13.45

16.00

3., 4. ročník

I. stupeň

13.30

15.45

3.ročník

I.stupeň

 

 

13.00

15.15

Přípravné

studium 1., 2.,

1.ročník

I. stupeň

16.00

18.15

7. ročník

I. stupeň,

2.ročník

II.stupeň

16.15 18.30

5. ročník

I. stupeň

 

 

 

16.00 18.15

6. ročník

I. stupeň

 

 

 ÚT  16.15  -  17.15 Výtvarný kroužek  DDM


Rozvrh hodin tanečního oddělení

šk. rok 2018/2019
vyučující p. uč. L. Kroupová DiS.

 

čas

          ÚT

čas

       ČT

12.30

13.30

DDM

13.00

14.30

PS2, 1. a 2. roč.

13.45

16.00

 

3. a 4. roč.

14.45

15.45

 

DDM

 

16.15

18.30

5. roč.

 

 

 

16.00

18.15

I. a II. stupeň

 

 

 

 


Rozvrh hodin hudebních souborů a pěveckého sboru

Školní rok 2018/2019

 

 

 

den

čas

 název souboru                                      pedagogické vedení

učebna

 

 


 

PO

17.05-17.50

Tamboři- soubor bicích nástrojů                          

                                     Karel Kratochvíl

č. 9

 

 

 

ST

16:05 – 16:50

Taurus – hudební soubor

 Karel Kratochvíl

č. 9

 

 

 

PO

15:30-16:15

 

Guitar  Devils - kytarový soubor

                                       Daniel Hlaďo

č. 15

 

 

 

ST

14:40-15:25

 

Guitar Angels -kytarový soubor

                                        Daniel Hlaďo

č. 15

 

 

 

PO

14.50-16.20

 

No Rebels No Music - pěvecký sbor

                               Stanislav Boldižár

sál

 

 

 

 

ČT

14:45-15:30

 

Krumlovské žestě – žesťový soubor

                          David Coufal

č. 6

 

 

 

ČT

16:40 – 17:25

Flétnový soubor: Krumlovské flétny

 David Coufal

č. 6

 

 

 

PO

15:50 – 16:35

Soubor příčných fléten

                            Šárka Horáková

č. 12

 

 

 

ST

15:05-15:50

Colours- soubor

                           David Coufal

sál

 

 

 

PO

 

15:50-16:35

 

Veselé šmydlání - houslový soubor

                           Eva Janošková

č. 13

 

 

 

ÚT

ST

15:40-16:25

17:20-18:05

Hello Piggy - keyboardový soubor

Little Stars - keyboardový soubor              

                               Stanislav Boldižár

č. 10

 

 

 

ST

14:55 – 15:40

 

Accordions Sounds - akordeonový soubor

                                      Lukáš Luskač

č. 2

 

 

 

15:10 – 15:55

Klarinetový soubor

 Jiří Sedláček

č. 12

 



Aktualizováno (Pondělí, 10 Září 2018 17:24)