Rozvrh hodin

Rozvrh hodin


 

 Rozvrh hodin hudebních souborů a pěveckého sboru

Školní rok 2017/2018

 

 

 

den

čas

název          
pedagogické vedení

Číslo uč.

 

 

 

Pondělí

17.05-17.50

Tamboři- soubor bicích nástrojů                          

         Pedagogické vedení- K. Kratochvíl

č.9

 

 

 

Středa

16:05 -16:50

Taurus – hudební soubor

Pedagogické vedení- K. Kratochvíl

č.9

 

 

 

Středa

14:40 –15:25

 

Guitar  Devils - kytarový soubor

                     Pedagogické vedení- D. Hlaďo

č.15

 

 

 

Pondělí

15.10-15.55

 

Guitar Angels -kytarový soubor

                     Pedagogické vedení- D. Hlaďo

č.15

 

 

 

Pondělí

14.50-16.20

 

No Rebels No Music - pěvecký sbor

          Pedagogické vedení- BcA. K. Jandová

sál

 

 

 

 

Úterý

17:00–17:45

 

Krumlovské žestě – žesťový soubor

       Pedagogické vedení-D. Coufal, dipl. um.

č.6

 

 

 

Čtvrtek

16:40–17:25

Flétnový soubor: Krumlovské flétny

Pedagogické vedení-  D. Coufal dipl.um.

č.6

 

 

 

Pondělí

15:20–16:05

 

Soubor příčných fléten

                 Pedagogické vedení- Š. Horáková

č.12

 

 

 

Středa

15:00 – 15:45

Colours- soubor

        Pedagogické vedení-  D. Coufal dipl.um.

sál

 

 

 

Pondělí

 

14:55–15:40

 

Veselé šmydlání - houslový soubor

            Pedagogické vedení-Bc. E.Janošková

č.13

 

 

 

Úterý

Čtvrtek

16:25–17:10

16:40-17:25

Hello Piggy - keyboardový soubor

Little Stars - keyboardový soubor              

            Pedagogické vedení- BcA. K. Jandová

č.10

 

 

 

Úterý

14:55–15:40

 

Accordions Sounds - akordeonový soubor

               Pedagogické vedení- L.Luskač DiS.

č.2

 

 

 

Středa

16:25 –17:10

Klarinetové trio

Pedagogické vedení – Mgr. J. Sedláček

č.12

 

Hudební nauka

školní rok 2017/2018

Vyučující: Mgr. Marie Mareková

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

 

 

 

13:05 – 13:50 
 

1. ročník - B 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 14:45

1. ročník - A

14:00 – 14:45


2. ročník -A

 

14:00 – 14:45
 

2. ročník - B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:55 – 15:40

PS 1, PS 2

14:55 – 15:40
 

4. ročník - A

 

14:55 – 15:40
 

5. ročník - B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15:50 – 16:35

3. ročník

15:50 – 16:35
 

5. ročník - A

 

15:50 – 16:35

4. ročník - B

 

 

 

 

 

 

 


 




















Rozvrh hodin tanečního oddělení

šk. rok 2017/2018

vyučující p. uč. L. Kroupová DiS.

 

čas

          ÚT

čas

       ČT

13.45

15.15

PS 2.,  1., 2.,  ročník

I. stupeň

 

13.00

15.15

2., 3., 4.,ročník

I. stupeň

15.30

17.45

2., 4., 5., 6., ročník

I. stupeň

 

15.30

17.45

2., 3., 6.,7.,ročník

I. stupeň

3., ročník II. stupeň


Rozvrh hodin výtvarného oboru

šk. rok 2017/2018

vyučující p. uč. Mgr. H. Vančurová

 

čas

      PO

 

čas

     ST

čas

      ČT

čas

        PÁ

13.30

15.45

2. ročník

I. stupeň

13.45

16.00

3., 4. ročník

I. stupeň

13.30

15.45

1. ročník

I. stupeň

13.00

15.15

Přípravné studium 1., 2.,

I. stupeň

16.00

18.15

7. ročník

I. stupeň

16.15 18.30

5. ročník

I. stupeň

1., ročník

II. stupeň

 

16.15 18.15

6. ročník

I. stupeň

 

 

Aktualizováno (Pondělí, 25 Září 2017 09:11)